רשימת סניפים ושעות פעילות

  • רמת גן צפון – מרכז

    בית הצנחן רוקח 121 רמת גן 

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • רמת השרון – שרון

    אשכול פיס ברחוב העבודה רמת השרון

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • רעננה – שרון

    חטיבת ביניים אלון רח´ החייל 46 רעננה

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • שדרות – דרום

    הדגל 4

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • שפרעם – רב תרבותי

    רשת המתנסים שפרעם

    ראשון

    -

    יום פעילות

    16:30-18:00

    -

    שעות פעילות

  • תל אביב דרום – מרכז

    תיכון עירוני ט טשרנא 7 תל אביב

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • תל אביב צפון – מרכז

    בית ספר המשתלה משה וילנסקי 24

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • תל שבע – רב תרבותי

    פעולה משלבת בקריה החינוכית תל שבע פעולת שכבג במתנס

    שלישי

    -

    יום פעילות

    15:00-18:00

    -

    שעות פעילות

  • נס ציונה – שפלה

    בה"ס לב המושבה רח דוד אלעזר נס ציונה

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • נתיבות – דרום

    בית הידידות דרך העצמאות 116 נתיבות

    רביעי

    -

    יום פעילות

    17:00-19:30

    -

    שעות פעילות

  • נתניה – שרון

    בית ספר תמר אריאל סיני 1 נתניה

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • עכו – צפון

    מתנס בית היימן רח הרב הרצוג 14 עכו

    רביעי

    -

    יום פעילות

    17:00-19:30

    -

    שעות פעילות

  • עמק חפר – שרון

    בית ספר קרית חינוך בן גוריון מדרשת רופין מ.א עמק חפר

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • ערערה בנגב – מחוז ערבי

    מתנס ערערה

    רביעי

    -

    יום פעילות

    15:00-17:30

    -

    שעות פעילות

  • פתח תקווה – שרון

    בית ספר נווה עוז לוי אשכול 2

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • צפת – צפון

    בית הספר הרב תחומי על שם ´מנחם בגין´ דרך זבוטינסקי

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • קריית מלאכי – מחוז דרום

    בי"ס נצח ישראל ז'בוטינסקי 47

    רביעי

    -

    יום פעילות

    17:00-20:30

    -

    שעות פעילות

  • קרית אונו – מרכז

    בית ספר אביגדור ורשה נחל גמלא 10 קרית אונו

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • קרית גת – דרום

    ביה"ס שלאון שדרות העצמאות 30 קרית גת

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • קרית חיים – צפון

    תיכון קרית חיים הגדוד העברי 50

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • קרית שמונה – מחוז צפון

    מתנס בית ונקובר רח רמב"ם 19

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • ראש העין – שרון

    בית ספר צורים רח׳ מנחם בגין 36 ראש העין

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • ראשון לציון מזרח – שפלה

    בה"ס רביבים מקיף ז ראשלצ

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • ראשון לציון מערב – שפלה

    מקיף ט התזמורת 17 ראשון לציון

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • רהט – רב תרבותי

    מתנס רהט

    שלישי

    -

    יום פעילות

    15:00-18:00

    -

    שעות פעילות

  • רחובות – שפלה

    בית ספר בן צבי - רחל הרשנזון 29

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • רמלה – מרכז

    מרכז קהילתי גולני רמלה

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • רמת גן דרום – מרכז

    בית ספר קורצאק רח גדעון 26

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • טייבה – רב תרבותי

    בית ספר עמל יוסף לתיכון -טייבה

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-18:00

    -

    שעות פעילות

  • טירה – רב תרבותי

    בית הספר עמל תומשין

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-18:30

    -

    שעות פעילות

  • יבנה – שפלה

    בית סולומון הנרקיס 3 יבנה

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • יהוד – מרכז

    מקיף יהוד סמטת מבוא יהונתן 1 יהוד

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • יפו – מרכז

    מרכז למנהיגות יפו נחל שורק 1

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • יקנעם – שרון

    שד' רבין 11 יוקנעם

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • ירושלים דרום (עמק רפאים) – מחוז שפלה

    בה"ס יהודה הלוי הצפירה 3 ירושלים

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • ירושלים מערב (קרית יובל) – מחוז שפלה

    בית הספר אגרון

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • ירכא – רב תרבותי

    מתנס מרכז קהילתי ירכא

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-18:30

    -

    שעות פעילות

  • כוכב יאיר-צור יגאל – מחוז שרון

    חטיבת הבינים ע״ש אילן רמון

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • כפר סבא – שרון

    חטיבת ביניים שרת גלר זאב 29 כפר סבא

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • כרמיאל – צפון

    בית ספר כלנית רח' זמורה 56 כרמיאל

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • לב השרון – שרון

    קרית חינוך דרור- צומת דרור

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • לוד – מרכז

    מתנ"ס אינשטיין 10 לוד

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • מג´ד אל-כרום – מחוז ערבי

    מתנס מג'ד אלכרום

    ששי

    -

    יום פעילות

    09:30-11:30

    -

    שעות פעילות

  • מודיעין – שפלה

    תיכון עירוני ג' מודיעין

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • מטה אשר – צפון

    מתנ"ס מטה אשר (בכניסה לעברון)

    רביעי

    -

    יום פעילות

    17:00-20:30

    -

    שעות פעילות

  • מעלה אדומים – שפלה

    בי"ס אורט דרך מדבר יהודה 13 מעלה אדומים

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • נהריה – צפון

    האיריס 65 נהריה

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • נוף הגליל – צפון

    בית ספר עצמון התבור 55

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • אופקים – דרום

    תיכון מרום העיר - שדרות הרצל 95 אופקים

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • אור יהודה – מרכז

    בית ספר שיזף רחוב שיזף 2 אור יהודה

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • אילת – דרום

    מתנ"ס שחמון שד´ ששת הימים 204 אילת

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • אריאל – שרון

    הנגב 61 אריאל

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • אשדוד – דרום

    בי"ס רעים זלמן ארן 8 אשדוד

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • אשקלון – דרום

    בי"ס "פסגות" רחוב משה שרת 22 אשקלון (שכונת ברנע).

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • באר שבע – דרום

    בי"ס "מענית" תמר 13 נוה נוי באר שבע

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • בית שאן – צפון

    ויצמן 2 ת.ד 44 בית שאן- ישיבה תיכונית

    שלישי

    -

    יום פעילות

    17:30-19:00

    -

    שעות פעילות

  • בני שמעון – דרום

    בי"ס ניצני הנגב קיבוץ בית קמה

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • בת ים – מרכז

    מרכז קהילתי הבונים אורט ישראל 9 בת ים

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • גבעתיים – מרכז

    בית הספר אמונים

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • דימונה – דרום

    בי"ס עמי אסף הגפן 4 דימונה

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • הוד השרון – שרון

    אולם ספורט ממלכתי א רחוב הלוטם הוד השרון

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • הרצליה – שרון

    בית ספר יוחנני ההגנה 64 הרצליה

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • חדרה – שרון

    אולם ביס תחכמוני ברנקו וייס רחוב הרב קוק 4 חדרה

    רביעי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • חולון מערב – מרכז

    בית ספר בן גוריון אורי צבי גרינברג 6

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • חולון מזרח – מחוז מרכז

    בי"ס יגאל אלון קרית שמונה 13

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • חורה – רב תרבותי

    פעולה משולבת- בב״ס החינוך המיוחד בחורה פעולת חונכים באולם אלנור חורה

    שלישי

    -

    יום פעילות

    15:00-16:30

    -

    שעות פעילות

  • חיפה – צפון

    בי"ס בסמ"ת מסדה 10 חיפה

    שלישי

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

  • טבריה – צפון

    בית ספר הר נוף רח מעלה קק

    שני

    -

    יום פעילות

    16:30-20:30

    -

    שעות פעילות

בעלי תפקידים - מטה שטח

  • מחוז דרום
  • מחוז מרכז
  • מחוז צפון
  • מחוז רב תרבותי
  • מחוז שפלה
  • מחוז שרון

מחוז דרום

  • מאיה רוזנבלום

    מלוות קומונה ב"ש

  • סלעית דוידיאן

    רכז מפעלים ובטיחות

  • עמית בן אהרון

    רכזת אשכול (באר שבע, דימונה, ירוחם, קריית גת, בני שמעון, אופקים)

  • שני זנודה

    רכזת אשכול (אשקלון, אשדוד, שדרות, קריית מלאכי, נתיבות, אילת)

  • שרה פארן

    רכזת מקצועית

  • עמית אטיאס

    מנהל מחוז דרום

מחוז מרכז

  • עדי אלוני

    מלוות קומונה תל אביב- יפו

  • רוני להמן

    מלוות קומונה חולון

  • גל מארי

    רכז מפעלים ובטיחות

  • מרגריטה סלונימסקי

    רכזת אשכול (רמלה, לוד, רמת גן צפון, רמת גן דרום, גבעתיים)

  • חוליאן קרסנבלט

    רכז אשכול (תל אביב צפון, תל אביב דרום, יפו, תל אביב מרכז)

  • עינת אדלר

    רכזת אשכול (חולון מזרח, חולון מערב, קרית אונו, יהוד, אור יהודה, בת-ים)

  • שחר דונקלמן (מחליפה לחל"ד)

    רכזת מקצועית

  • אור וינרייך

    רכזת מקצועית

  • עידו ברנע

    מנהל מחוז מרכז

מחוז צפון

  • חן מלקא

    מלוות קומונה נוף הגליל

  • דודי שמחון

    רכז מפעלים ובטיחות

  • מיטל גולדנברג

    רכזת אשכול (חיפה, קרית חיים, נהריה, עכו, מטה אשר, עפולה)

  • יוני מלכה

    רכז אשכול (טבריה, קרית שמונה, בית שאן, נוף הגליל, צפת, כרמיאל)

  • שלי קרן

    רכזת מקצועית

  • אייל גולדמן

    מנהל מחוז צפון

מחוז רב תרבותי

  • חנין סמארה

    רכזת אשכול (טייבה, טירה, ירכא, שפרעם, ג'וליס, ינוח, מג'ד אל כרום)

  • דיאב אבו סאלוק

    רכז אשכול (רהט, תל שבע, ערערה, חורא)

  • נשידה אבו חביב

    רכזת מקצועית

  • לינה נבואני

    מנהל מחוז החברה הערבית

מחוז שפלה

  • עדי אטיאס

    מלוות קומונה ראשל"צ

  • דוראל יאדגר

    רכז מפעלים ובטיחות

  • שיראל סופר

    רכזת אשכול (ירושלים, ירושלים דרום, מודיעין, מעלה אדומים, גזר)

  • אלי אהרון

    רכז אשכול (יבנה, נס ציונה, ראשל"צ מזרח, ראשל"צ מערב, רחובות)

  • בתיה אשואל

    רכזת מקצועית

  • עתליה שפר

    מנהלת מחוז שרון

מחוז שרון

  • יובל ועקנין

    מלוות קומונה הוד השרון

  • ליאור קלי

    רכז מפעלים ובטיחות

  • חלי אפרים

    רכזת אשכול (יקנעם, חדרה, עמק חפר, נתניה, לב השרון)

  • דולב לוי

    רכזת אשכול (הרצליה, כפר סבא, רמת השרון, כיצ"י, רעננה)

  • שיר זהבי

    רכזת אשכול (פתח תקוה, פתח תקוה 2,, הוד השרון, ראש העין, אריאל, שהם)

  • שני דוניץ

    רכזת מקצועית

  • קארין כהן

    מנהלת מחוז שרון