רשימת סניפים + שעות פעילות
בעלי תפקידים - מטה שטח



מצא סניף ואנשי קשר:

בחר/י מחוז:
מס' מחוז עיר יום פעילות שעות פעילות משותפת שעות פעילות חונכים כתובת מרכז/ת סניף רכז/ת
בוגר/ת
1 מחוז דרום אופקים שני 17:30-19:00 19:00-20:30 בי"ס בן-גוריון; רח´ הטייסים 903, אופקים. לאה קומורניק Leakomornik38@gmail.com 054-5642086 שקד הורוביץ Shakedhorowitz.be@gmail.com 054-4412312
2 מחוז מרכז אור יהודה ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 תיכון יובלים - יקותיאל אדם 19, אור יהודה חלי חכמון 050-7200799 helihackmon@gmail.com
3 מחוז דרום אילת שני 17:30-19:00 19:00-20:30 מתנ"ס שחמון; שד´ ששת הימים 204, אילת אביה רוזליו 052-6528662 avia.rozalio@gmail.com ליאור בן סימון, 050-5518454, Noar-shach-2@eilatmatnasim.org.il
4 מחוז שרון אריאל שני 17:30-19:00 19:00-20:30 הנגב 61 אריאל מור גנון 0503030223‬ mor4957@gmail.com יובל וקנין 509709591 Yuval9701@gmail.com
5 מחוז דרום אשדוד שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 בי"ס רעים, רחוב זלמן ארן 8 אשדוד שי אסולין 050-9016169 S51840@ganyavne.ort.org.il עדן פסח, 058-4174502 Edenp54@gmail.com
6 מחוז דרום אשקלון  ראשון 17:00-18:30  18:30-20:00 בית ספר היסודי "פסגות" רחוב אדמונד דה רוטשילד 4, אשקלון (שכונת ברנע) יובל לוגסי Yuvalu17@gmail.com ‪052-3144554 הילה אנקרי 052-5515274 hiloos13@walla.co.il
7 מחוז דרום באר שבע שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר "מענית" באר שבע, התמר 13 אופל אלבז opalelbaz1@gmail.com 054-5722810 חוליאטה ברש,054-8129799, julietakurs@gmail.com
8 מחוז צפון בית שאן שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 ביה"ס קשת. ויצמן חיים 1 בית שאן מעיין צור 0543461946 maayanzur456@gmail.com חן מלכה: 052-4340198 Chenmalcka89@gmail.com
9 מחוז דרום בני שמעון רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר אזורי ניצני הנגב, קיבוץ בית קמה חננאל חלמיש 052-3114218 Hananel4218@gmail.com מילכה כהן 052-4723718 milkaco7@gmail.com
10 מחוז מרכז בת ים רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 מרכז קהילתי הבונים, אורט ישראל 9, בת ים צ´לסי קיגלמן 050-678-8039 chelseakigel@gmail.com רות קוניאבסקי 050-9804507 Ruthyyy0000@gmail.com
11 מחוז מרכז גבעתיים ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר תיכון " בית אקשטיין", רח´ פטאי 14 , גבעתיים גלי בללי 052-278-7148 galy666@gmail.com מור הולדהיים 050-5501070 holdheimor@gmail.com
12 מחוז דרום דימונה שני 17:30-19:00 19:00-20:30 בי"ס עמיאסף; רח´ הגפן 4, דימונה. גוני שמיר 054-7434644 gonishamir@gmail.com מיטל עזרא 052-3388608 meital6521@gmail.com
13 מחוז שרון הוד השרון שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 אולם ספורט ממלכתי א, רחוב הלוטם, הוד השרון ירדן רפפורט 0585540636 yardenrap1@gmail.com גבי קלור 0528024130 gabiklor@gmail.com
14 מחוז שרון הרצליה שלישי  17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר יוחנני, ההגנה 64, הרצליה סיוון ששון 054-830-7150‬ sivan.sasson121@gmail.com לוטם פז, 054-8082730 Lotem1paz@gmail.com
15 מחוז שרון חדרה ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 אולם ביס תחכמוני ברנקו וייס רחוב הרב קוק 4 חדרה ענת סגל 0549404050‬ anatsegal789@gnail.com ליאור קלי 542287533 kellylior88@gmail.com
16 מחוז מרכז חולון מערב שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית הספר הדמוקרטי "יחד", הערבה 8, חולון אריאל קונקול 052-375-3562 ariel120800@gmail.com עומר אילן 0503633344 omeri@krembo.org.il
17 מחוז מרכז חולון מזרח שלישי 17:30-19:00  19:00-20:30 בי"ס יגאל אלון קרית שמונה 13 זוהר דיין 052-449-2306 zohar4578@gmail.com דן בר-נר, 054-8132212, barner9696@gmail.com
18 מחוז רב תרבותי חורה ראשון,שלישי יום שלישי 15:00-16:30 יום ראשון 14:00-16:00 פעולה קרמבואית- ביה"ס חינוך מיוחד, חורה. פעולת חונכים- אולם אלנור אסראא אלחואג´רה, 0527599379, israa1.alh@gmail.com
19 מחוז צפון חיפה שלישי 17:00-18:30 18:30-20:00 מתנ"ס בגין, סורוקה 35 אור ספר 0547499759‬ oreore2000@gmail.com אור חי orhay1997@gmail.com 050-3462556
20 מחוז צפון טבריה שני 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר הר נוף, רח מעלה קק אילי חסאן 0506562112 אופיר רומנו ofir1.romano@gmail.com 054-3050147
21 מחוז רב תרבותי טירה רביעי 17:00-18:30  18:30-20:00 בית ספר עתיד טירה מדלין אבו חיט: 054-2524996 m.adlin25.11.97@gmail.com אמנה חאזקיה זמירו: 052-3896591 A_zmero@windowslive.com
22 מחוז שפלה יבנה שלישי 17:00-18:30 18:30-20:00 בית סולומון , הנרקיס 3, יבנה יובל הבי 054-3352501 Yuval41002@gmail.com הדס אליאב 050-8660845 hadass91@gmail.com
23 מחוז מרכז יהוד שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 מקיף יהוד, סמטת מבוא יהונתן 1 , יהוד זוהר זיידמן 054-338-9794 zoharz91@gmail.com ניצן מוזיקנסקי 054-800-5487 muzikali96@gmail.com
24 מחוז מרכז יפו שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 מרכז למנהיגות, יפו, נחל שורק 1 מיכל כהן 050-445-1103 michalcohen171@gmail.com לטם זוהר 054-745-8056 loti100@walla.com
25 מחוז צפון יקנעם ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 בית הנוער (סיטי דאנס), האלונים 45, יקנעם מיה גרידיש 0507712524 gridishmaya@gmail.com טלי טרסמן 054-3986298 tresmantali@gmail.com
26 מחוז שפלה ירושלים שני 17:30-19:00 19:00-20:30 בה"ס יהודה הלוי, הצפירה 29 ירושלים 93102 יוחאי ברלין 054-4979463 Yochayab@gmail.com שיראל סופר 052-8778004 shirell2468@gmail.com
27 מחוז רב תרבותי ירכא שלישי 16:30-18:00 18:00-19:30 שלוחת מתנס ירכא לואי שואח -0507369426 ג´מילה סלאמה 054-3362774 Jameelh1985@gmail.com
28 מחוז שרון כוכב יאיר-צור יגאל רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 חטיבת הבינים ע"ש אילן רמון אמיל אויפמן 546324075 emil.oifman@gmail.com
29 מחוז שרון כפר סבא שלישי  17:30-19:00 19:00-20:30 חטיבת ביניים שרת, גלר זאב 29, כפר סבא נגה מכנס 0544869005 noga.machnes20@gmail.com יובל וקנין 0509709591 Yuval9701@gmail.com
30 מחוז צפון כרמיאל שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 מועדון נוער ריימנס, צה"ל 103 א´ עידן בן נפתלי- 052-6011199 idanbenaphtali@gmail.com קרן יערי- 054-9139577 kyaari@gmail.com
31 מחוז שרון לב השרון רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 קרית חינוך דרור- צומת דרור, רועי וידן 0546966320‬ roeyvi19@gmail.com רותם לידאני 547909355 rotemlidani882@gmail.com
32 מחוז שפלה לוד שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 אינשטיין 10 גל אללוף 050-2202241 galalaluf1@gmail.com יובל שפר, 050-9022140 yuval1327@gmail.com
33 מחוז רב תרבותי מג´ד אל-כרום ראשון 17:00-18:30 18:30-20:00 מתנ"ס מג´ד אל כרום ליליאן כלאילה 0502202752 Somya1979@gmail.com מריאנה כנען 0526279743 Mryana96@outlook.com
34 מחוז שפלה מודיעין ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר עירוני ג´, רא"ל מרדכי גור 12, מודיעין לי מנדלר 055-6602524 leemandler@gmail.com צופיה ניסנבוים 054-4580921 zofiya.ni@gmail.com
35 מחוז צפון מטה אשר ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 מתנ"ס מטה אשר (בכניסה לעברון) בר הראל 052-4281951 barrsaharh@gmail.com
36 מחוז שפלה מעלה אדומים רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 בי"ס אורט, דרך מדבר יהודה 13 מעלה אדומים גל ללוש 054-4255304 Gal987001@walla.com אדוה ליפשיץ, 054-7453155, advity317@gmail.com
37 מחוז צפון נהריה שני 17:30-19:00 19:00-20:30 האיריס 65, נהריה שיר, 054-8068368, shiroosh51@gmail.com קורל תורג´מן, 0535318116, smileyturgeman@gmail.com
38 מחוז שפלה נס ציונה רביעי 17:30-19:00 יום ראשון, 19:00-20:30 מרכז קהילתי בית הנוער- שדרות אפרים קומרוב 21, נס ציונה יובל שירן 050-9302068 yuvalshiran12@gmail.com טובה ביבר, 054-6153505, TOVA.BIBER@gmail.com
39 מחוז צפון נצרת עילית שלישי 17:00-18:30  18:30-20:00 בי"ס עצמון, התבור 55 תרין פרנקו 0525969910 tarin6121@gmail.com דויד שהינאן 050-3322150 davidshinan@gmail.com
40 מחוז שרון נתניה שני 17:30-19:00 19:00-20:30 מתנ"ס נאות שקד רח´ דר´ סטופ ענבר אנג´ל 052-6013035 inbarangel16@gmail.com ספיר בן דיין 0507215334 sapir784@walla.co.il
41 מחוז צפון עכו רביעי 17:00-18:30 18:30-20:00 מתנס בית היימן רח הרב הרצוג 14 עכו מיכאל גואטה 0587790022 kobigalit@gmail.com הודיה ברזילאי 054-9466686 nonina68@walla.com
42 מחוז רב תרבותי ערערה בנגב רביעי 16:00-17:30 17:30-19:00 מתנ"ס ערערה ויסאם אבו גויעד 0506403404 Dolfman750@gmail.com נסרין אלנמס 053-3356679 nisreenems1990@gmail.com
43 מחוז שרון פתח תקוה שני 17:30-19:00  19:00-20:30 בי"ס נווה עוז, לוי אשכול 2 אופק שמורק 503646086 ofekschmorak@gmail.com שיר זהבי 0544216634 Shirzlead@gmail.com
44 מחוז צפון צפת רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית הספר הרב תחומי על שם ´מנחם בגין´, דרך זבוטינסקי אוריה בן חמו- 050-3037023 orush023@gmail.com מעיין אונגר, 052-6650448, maayanu20@gmail.com
45 מחוז דרום קריית מלאכי ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 בי"ס נצח ישראל, רחוב הגושן 1, ק. מלאכי שיר דורנבוסט 052-6800239 shirdorinbot@gmail.com טל דגני 054-2301769 tal3degani@gmail.com
46 מחוז מרכז קרית אונו שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר אביגדור ורשה, נחל גמלא 10, קרית אונו עינב בראונשטיין 050-233-2356 einav6909@gmail.com מאיה לוי 054-5423947 mayalevy1208@gmail.com
47 מחוז שפלה קרית גת שלישי  17:30-19:00 19:00-20:30 ביה"ס שלון קרית גת ניצן במני 053-3016000 nitzan4800@gmail.com עמית בן אהרון 050-2889498 amitkrembo@gmail.com‏
48 מחוז צפון קרית חיים ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 תיכון קרית חיים, הגדוד העברי 50 ים רפפורט 0548194211 yumrapaport@gmail.com אור חי orhay1997@gmail.com 050-3462556
49 מחוז צפון קרית שמונה שני 17:00-18:30 18:30-20:00 בית ונקובר, מתנ"ס זיו צברי 0545730131 limorcake@gmail.com עדי קוטלר 052-3331058 adikolatker20@gmail.com
50 מחוז שרון ראש העין ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 רח´ הרב שלום שבזי 180 תהילה שולב 0527433022 ‬ tehilush140@gmail.com שחר פניש 0547462905‬ Shacharfanish0@gmail.com
51 מחוז שפלה ראשון לציון מזרח שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 בה"ס רביבים מקיף ז ראשלצ תאיר, 052-3802738, Tairgots@gmail.com יהונתן כבירי, 050-2440206, yehonatankabiri@gmail.com
52 מחוז שפלה ראשון לציון מערב שני 17:30-19:00 19:00-20:30 מקיף ט, התזמורת 17 ראשון לציון אלינוי לוי 052-5670704‬ elinoylevi35@gmail.com יהונתן כבירי, 050-2440206, yehonatankabiri@gmail.com
53 מחוז רב תרבותי רהט שלישי 16:00-17:30 17:30-19:00 מתנס רהט אחמד אלהוזיל -0533379408 כיתאם אלחסנאת 054-7657243 Khitam209@gmail.com
54 מחוז שפלה רחובות יום שני 17:30-19:00 19:00-20:30 בבית ספר "לוטם" רחוב גד פיינשטיין שירה קלמה 054-9428070 Shirakalma2@gmail.com עדן איינהו 054-9938472 edenayanow@gmail.com
55 מחוז שפלה רמלה רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 מרכז קהילתי גולני, רמלה סהר ששון 052-7912679 Shahar12345678999@walla.com ג´ולי סטיבי, 052-6134764, juliestevie96@gmail.com
56 מחוז מרכז רמת גן צפון רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית הצנחן, רוקח 121 רמת גן  עומר קדם 058-405-0544 kedemomer123@gmail.com קסם שלו 054-437-1677 kesemsh@gmail.com
57 מחוז שרון רמת השרון רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 אשכול פיס ברחוב העבודה רמת השרון לירון בן חרות 0509303241‬ lironbe123@walla.com לוטם פז, 054-8082730 Lotem1paz@gmail.com
58 מחוז מרכז רמת-גן דרום רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר קורצ´אק, גדעון 26, רמת גן אור חמו טל 052-559-8989 or.chamotal@gmail.com ניצן מוזיקנסקי 054-800-5487 muzikali96@gmail.com
59 מחוז שרון רעננה שני 17:30-19:00 19:00-20:30 חטיבת ביניים אלון רח´ החייל 46 רעננה אלעד בוטבול 0543293540‬ elad.boutboul21@gmail.com ליאור קלי 542287533 kellylior88@gmail.com
60 מחוז דרום שדרות ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 בי"ס שקמים-מעוז; רח´ יהשע בן-נון 3, שדרות נויה ירין אלקובי 052-6373050 דקל מלכא 052-3806352 dekelmalka999@gmail.com
61 מחוז רב תרבותי שפרעם רביעי 16:30-18:00 18:00-19:30 רחוב תופיק זיאד , רשת המתנסים שפרעם עביר נימר -0547045976 אסמאא אבו אלערדאת - 0549535347 -anta_mne@hotmail.com
62 מחוז רב תרבותי תל שבע רביעי 15:30-17:00 17:00-18:30 קרייה חינוכית תל שבע מחמד אבו רקיק- 050-4533969 mhmd.925993@gmail.com נוהא אבו רקיק 054-7496476 Noah.ar.92@hotmail.com
63 מחוז מרכז תל-אביב   דרום ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 תיכון עירוני ט, טשרנא 7, תל אביב דניאל צרפתי 050-855-1186 dz91100@gmail.com נועה חציר 054-5662066 krembo.tlvdarom@gmail.com
64 מחוז מרכז תל-אביב   צפון ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר יסודי רמת אביב ג´, רחוב פינשטיין מאיר 93, תא שיזף קידר 050-2945355 sheuzaphkadar@gmail.com בינה חנדרוס 052-853-7272 binaeli10@gmail.com


מנהל תפעול ורכשדוד קאופמן052-7977850 david@krembo.org.il
מנהלת מחלקת הדרכההדס שטנגר054-2175735 Hadass@krembo.org.il
מנהלת מחלקת פיתוח ופעילות ארציתסתיו ויץ054-2542692 stav@krembo.org.il
מנהלת תחום שנת שירות והגשמהדניאל אופק052-3990311 daniel@krembo.org.il
מנהלת פעילות ארציתעדי אלאלוף052-3418444 adia@krembo.org.il
מנהלת מחוז צפון עדיאל בנימין054-3559980 adiel@krembo.org.il
רכזת שילוב מחוז צפוןעדי מילר052-4314172 adim@krembo.org.il
מנהלת מחוז שרון קארין כהן054-2322622 karine@krembo.org.il
רכזת שילוב מחוז שרוןליאת אלוף054-8056885 liat@krembo.org.il
מנהל מחוז מרכזעידו ברנע054-5400617 ido@krembo.org.il
רכזת שילוב מחוז מרכזאור וינרייך050-2440460 or@krembo.org.il
מנהלת מחוז שפלהתום פורטוגלי050-5874671 tom@krembo.org.il
רכזת שילוב מחוז שפלהשקד בן משה052-5672952 shaked@krembo.org.il
מנהל מחוז החברה הערביתמוסטפא גדיר058-4040595 mostfagh@krembo.org.il
רכזת שילוב מחוז החברה הערביתמג´דולין אבו חוף050-3068330 majdoleen@krembo.org.il
מנהל מחוז דרום עידן אוזן052-2611161 idan@krembo.org.il
רכזת שילוב מחוז דרוםשרה פארן058-6518562 saraf@krembo.org.il
בניית אתרים Blacknet.co.il