תרומות
בוא להיות שותף

חדש!
תרומה קבועה באמצעות הוראת קבע - מהיר וקל!

הפרוייקטים שלנו

הרשמה

תנועת    כנפיים של קרמבו מזמינה    אתכם    להירשם לפעילות שנתית,  עשירה ומגוונת,  לחונכים  וחניכים כאחד

דרושים

הטבות ומידע למשפחות

מודל לשילוב – מתפיסה חינוכית לגישה מקצועית

חונכים

כנפיים של קרמבו הינה תנועת נער הבנויה ומנוהלת על ידי בני נער בגילאי 14 עד 19. כל בעלי התפקידים החל מהחונכים, דרך הצוות המוביל ועד מרכז הסניף, כולם צעירים המשתתפים בפעילות מתוך אמונה בכבוד הדדי, שותפות, עשייה למען חברה טובה ושיוויונית יותר ומתוך שכנוע עמוק שנתינה וקבלה שזורות זו בזו  והפעילות המשותפת מעצימה את כל מי שפעיל בתוכה. הפעילים שלנו הם בגילאים שונים: יש בני נער מכיתה ח עד יב, סטודנטים שמפנים מזמנם העמוס, מכיניסטים לפני גיוס לצה"ל, צעירים בשנת השירות שלהם ואף אנשי מקצוע שמעבירים הפעלות או הכשרות בסניפים. כולם שותפים במימוש החזון שלנו.

הפעילים, עוברים הכשרה בתחילת השנה ולכל אורך שנת הפעילות. החונכים מתחייבים  להגיע מדי שבוע, לאורך כל השנה ואף לקחת חלק בהכשרות או פעילויות מחוץ לזמן הקבוע, בהם הנוכחות חובה. הרציפות והעקביות הם הכרח בעבודה עם ילדים עם צרכים מיוחדים, שרגישים מאד לשינויים ולתחלופת חונכים. תפקיד החונך הוא ליצור קשר חברי עם החניך ולתת לו מענה לצרכיו במהלך הפעילות. החונך מתווך לחניך את הפעילות על פי צרכיו (סיוע מוטורי, הסבר והמחשה או תיווך תקשורתי)
החונכות  ב"כנפיים של קרמבו" הינה מאתגרת אך מתגמלת מאוד. במהלך הפעילות החונכים והחניכים עוזרים אחד לשני והופכים חלום למציאות.

פעיל בכנפיים של קרמבו משלם דמי השתתפות סמליים לשנת הפעילות.  
הסכום (400 ש"ח בשנה) נגבה באופן זהה מכל הפעילים חונכים וחניכים (עם צרכים מיוחדים) מתוך תפיסה שכולם פעילים בתנועת הנער באופן שוויוני.  מדובר בהשתתפות סמלית, בעבור:  הכשרה והדרכה בתחום הצרכים המיוחדים, עבודת צוות ומנהיגות נוער (כולל כמובן הסעה, לינה וכלכלה ) ליווי של איש מקצוע ומלווה בוגר לסניף,  ערבי גיבוש סניפיים, ימי גיבוש ארציים, וכמובן הפעילות השוטפת והמעשירה המתקיימת בסניפים מדי שבוע ולאורך כל שנת הפעילות. (חולצת מדים תעלה 50 ש"ח נוספים)

פעילות ח"ץ (חונכים צעירים) בחלק מהסניפים נפתחה השנה פעילות ח"ץ לצעירים מגיל 12 (כיתה ז), אלו הסניפים בהם מתקיימת פעילות ח"ץ :

מחוז

סניפים

צפון

יקנעם, כרמיאל, נצרת עלית, חיפה, קרית שמונה

מרכז

חולון, רמת גן דרום, תל אביב צפון, רמת גן צפון, קריית אונו, גבעתיים

שפלה

לוד, נס ציונה, פתח תקווה, ירושלים

שרון

כוכב יאיר-צור יגאל,  כפר סבא, הרצליה , הוד השרון

 
 
רוצים להיות פעילים בתנועת נער מיוחדת? רוצים לחנוך? רוצים להיות חלק משינוי חברתי אמיתי? פרטיי התקשרות ניתן למצוא בטבלת הסניפים.
  
 הכנסו למצגות משובי החונכים ותראו את ההשפעה של הפעילות על פעילי התנועה:


  

 
 
בניית אתרים Blacknet.co.il