תרומות
בוא להיות שותף

חדש!
תרומה קבועה באמצעות הוראת קבע - מהיר וקל!

הפרוייקטים שלנו

הרשמה

תנועת    כנפיים של קרמבו מזמינה    אתכם    להירשם לפעילות שנתית,  עשירה ומגוונת,  לחונכים  וחניכים כאחד

דרושים

הטבות ומידע למשפחות

מודל לשילוב – מתפיסה חינוכית לגישה מקצועית

דבר מנכ"ל

´כנפיים של קרמבו´ מחוללת מהפיכה שקטה, עוצמתית ומשמעותית בחברה הישראלית מאז שנת 2002. אלפי ילדים ובני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים, פעילים בעשרות סניפים ברחבי הארץ ומעידים על כך שהכללה, הכלה, שילוב ושיויון הזדמנויות אינן ססמאות אלא עשייה חברתית מלאת תוכן ותרומה לכל העוסקים בה.
 
´כנפיים של קרמבו´  מעניקה לילדים מיוחדים את הפעילות החברתית שכה חסרה בחייהם ומערה אותם בקהילה על מנת שיוכלו לפתח את כישוריהם החברתיים. יחד עם בני נוער מהחינוך הכללי, מכל שכבות האוכלוסייה ורבדיה בכל הארץ, הם הופכים יזמים חברתיים העושים למען הקהילה, פותחים סניפים בהם משולבים ילדים ובני נוער עם ובלי מוגבלויות ומשנים את פני החברה הישראלית - לטובה.
 
´כנפיים של קרמבו´ משמעותית עבור פעיליה, מעניקה להם מעגל השתייכות חברתית ומסייעת להם לגבש את זהותם. הפעילים הינם שגרירים-של-רצון-טוב, המפיצים את את ערכי התנועה לכל מעגלי החיים שלהם; משפחה, חברים וקהילה ומהווים מודל לחיקוי של קבלת והכלת השונה.
 
´כנפיים של קרמבו´ משמעותית עבור פעיליה, מעניקה להם מעגל השתייכות חברתית ומסייעת להם לגבש את זהותם. הפעילים הינם שגרירים-של-רצון-טוב, המפיצים את את ערכי התנועה לכל מעגלי החיים שלהם; משפחה, חברים וקהילה ומהווים מודל לחיקוי של קבלת והכלת השונה.
 
´כנפיים של קרמבו´ הינה תנועת נוער בהווייתה – תנועה העונה על כל מרכיבי ההגדרה הקלאסית של חינוך בלתי פורמלי; מעורבות חברתית, שותפות בקבלת החלטות, אוטונומיה, נוער למען נוער, תרבות, אידיאולוגיה, סמלים, מדים ועוד.
 
אנו מאמינים כי ´כנפיים של קרמבו´ הוכיחה שהיא ראויה להיכלל במניין תנועות הנוער וכי היא זו אשר מקדמת את זכותם של ילדים ונוער עם מוגבלויות מורכבות ורבי נכויות- להשתייך לחברת השווים שלהם, תוך התאמת הפעילות והנגשתה בכל מובן ואופן-כך שיוכלו להיות חלק פעיל ומוביל בה.
 
לדאבון הלב, התנועה עדיין אינה מוכרת ע"י משרד החינוך ואינה מתוקצבת כיתר תנועות הנוער ואנו פועלים לזכות בהכרה רשמית ותקציבית- בזכות ולא בחסד.
 
´כנפיים של קרמבו´ הינה פיתוח ישראלי חדשני ונציגיה הוזמנו לייצג את ישראל בכנס באו"ם (נובמבר 2015) מתוך הכרה במודל הייחודי שהיא מציעה כפתרון לסוגיות שילוב איכותי ויעיל של ילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים, בארץ ובעולם.
 
אני מזמינה אתכם לבוא ולהכיר את הפעילות, להיות חלק מהעשייה המדהימה המתרחשת בסניפי התנועה. בואו להיות שותפים בחזון ´כנפיים של קרמבו´:  יוצרים יחד מקום ומשמעות לכל אדם ולפעול להשגת היעד המיידי- הקמת סניף בכל ישוב בישראל.
שלכם,
טליה בז´רנו , מנכ"לית

 
בניית אתרים Blacknet.co.il