תרומות
בוא להיות שותף

חדש!
תרומה קבועה באמצעות הוראת קבע - מהיר וקל!

הפרוייקטים שלנו

הרשמה

תנועת    כנפיים של קרמבו מזמינה    אתכם    להירשם לפעילות שנתית,  עשירה ומגוונת,  לחונכים  וחניכים כאחד

דרושים

הטבות ומידע למשפחות

מודל לשילוב – מתפיסה חינוכית לגישה מקצועית

כיוונים אסטרטגיים


כדי להבטיח שינוי אישי וחברתי, בחיי הילדים ובני הנוער עם הצרכים המיוחדים, משפחותיהם, בני נוער והחברה הישראלית בחרנו ארבעה כיוונים: 


מענה פרטני-אישי

כדי להבטיח השתלבות של בני נוער וילדים עם צרכים מיוחדים, במסגרת חברתית רחבה יותר, מלווה כל חניך על ידי חונך אישי אחד (או שניים בהתאם לצורך)  המבצע ביקור היכרות בביתו, מכיר את יכולותיו ומלווה אותו לאורך כל השנה. הטמעת התכנים והערכים מותאמת ומתווכת באופן אישי לכל חניך.


פיתוח מנהיגות נוער
הנהגת כל סניפי ´כנפים של קרמבו´ מתנהלת על ידי בני נוער. הצעירים מתנסים בניהול, ארגון, פתוח תוכניות ומימושם, חניכה בהתאמה אישית לכל חניך, ניהול עשייה חברתית בתוך התנועה ומחוצה לה.  בסניפים מתקיימות ועדות משותפות לבני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים ובנוסף מתקיים ועד מנהל צעיר שמשותף לבני הנוער עם ובלי צרכים מיוחדים  ומציע רעיונות לשיפור הפעילות והתנועה    


שינוי קהילתי-חברתי בר-קיימא
כנפיים של קרמבו´ מחוללת שינוי בחברה הישראלית על ידי פעולות המאפשרות השתלבות של ילדים ונוער, עם צרכים מיוחדים, בכל תחומי החיים, בכללן פעילויות למען הקהילה הרחבה יותר (שרשרת נתינה).                     
החל משנת תשע"א כל סניף מאמץ אתגר חברתי, ישראלי/יהודי ובונה מערך נתינה לקבוצה מוגדרת שנבחרת על ידו. 


מנהיגות משותפת לשינוי חברתי:
´כנפיים של קרמבו´ פועלת מתוך אחראיות לאומית ובינלאומית ,תוך שיתוף פעולה מלא עם משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, מחלקות חינוך ורווחה, מרכזים קהילתיים, קרנות ועמותות, מובילי דעת קהל וגופים עסקיים מובילים כדי להבטיח שינוי חברתי.

בניית אתרים Blacknet.co.il