רשימת סניפים + שעות פעילות
בעלי תפקידים - מטה שטח



מצא סניף ואנשי קשר:

בחר/י מחוז:
מס' מחוז עיר יום פעילות שעות פעילות משותפת שעות פעילות חונכים כתובת מרכז/ת סניף רכז/ת
בוגר/ת
1 מחוז דרום אופקים שני 17:30-19:00 19:00-20:30 בי"ס הגבעה, רחוב גולומב, אופקים לאה קומורניק Leakomornik38@gmail.com 054-5642086 עדי הוניג, adihonig43@gmail.com,0502644436
2 מחוז מרכז אור יהודה רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר שיזף, רחוב שיזף 2 אור יהודה יואב גיא 054-808-2405 yoav.guy10@gmail.com חלי חכמון 050-7200799 helihackmon@gmail.com
3 מחוז דרום אילת שני 17:30-19:00 19:00-20:30 מתנ"ס שחמון; שד´ ששת הימים 204, אילת אביה רוזליו 052-6528662 avia.rozalio@gmail.com ליאור בן סימון, 050-5518454, Noar-shach-2@eilatmatnasim.org.il
4 מחוז שרון אריאל שני 17:30-19:00 19:00-20:30 הנגב 61 אריאל בן בנודיז benodiz@gmail.com 0544211776 יובל וקנין 509709591 Yuval9701@gmail.com
5 מחוז דרום אשדוד שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 בי"ס רעים, רחוב זלמן ארן 8 אשדוד שי אסולין 050-9016169 S51840@ganyavne.ort.org.il
6 מחוז דרום אשקלון  רביעי 17:00-18:30  18:30-20:00 בי"ס "פסגות" רחוב משה שרת 22, אשקלון (שכונת ברנע). טום מלמד 050-2232490 tom896169@gmail.com
7 מחוז דרום באר שבע שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר "מענית" באר שבע, התמר 13 עומר לייבוביץ´, 052-9589839 ענבר שעשוע, inbars.krembo@gmail.com,054-4565571
8 מחוז צפון בית שאן שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 ביה"ס קשת. ויצמן חיים 1 בית שאן טל עשור 050-2454459 talasor010401@gmail.com חן מלכה: 052-4340198 Chenmalcka89@gmail.com
9 מחוז דרום בני שמעון רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר אזורי ניצני הנגב, קיבוץ בית קמה חננאל חלמיש 052-3114218 Hananel4218@gmail.com רוני סלע, 053-3390948
10 מחוז מרכז בת ים רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 מרכז קהילתי הבונים, אורט ישראל 9, בת ים עומרי כפרי 0528224402 רות קוניאבסקי 050-9804507 Ruthyyy0000@gmail.com
11 מחוז מרכז גבעתיים שני 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר תיכון " בית אקשטיין", רח´ פטאי 14 , גבעתיים יעל ירון 0542107118, yael5733891@gmail.com מור הולדהיים 050-5501070 holdheimor@gmail.com
12 מחוז דרום דימונה שני 17:30-19:00 19:00-20:30 בי"ס עמיאסף; רח´ הגפן 4, דימונה. גוני שמיר 054-7434644 gonishamir@gmail.com אור חמו - טל, 052-5598989, or.chamotal@gmail.com
13 מחוז שרון הוד השרון שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 אולם ספורט ממלכתי א, רחוב הלוטם, הוד השרון אבישג שי, 0544324171, avishagshay@gmail.com גבי קלור 0528024130 gabiklor@gmail.com
14 מחוז שרון הרצליה שלישי  17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר יוחנני, ההגנה 64, הרצליה מעיין חזק Maayan.hazak@gmail.com 0523350003
15 מחוז שרון חדרה רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 אולם ביס תחכמוני ברנקו וייס רחוב הרב קוק 4 חדרה ענת סגל 0549404050‬ anatsegal789@gnail.com עוז עפרי , ozofri.krembo@gmail.com, 0528993996
16 מחוז מרכז חולון מערב שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית הספר הדמוקרטי "יחד", הערבה 8, חולון דניאלה צ׳רנויבאן 0536246062, daniellatcher@gmail.com תומר מוריץ 052-643-5505, mortitzt2009@gmail.com
17 מחוז מרכז חולון מזרח שלישי 17:30-19:00  19:00-20:30 בי"ס יגאל אלון קרית שמונה 13 שיראל סלמן 055-8879076, shirel963852@gmail.com רות קוניאבסקי 050-9804507 Ruthyyy0000@gmail.com
18 מחוז רב תרבותי חורה ראשון,שלישי יום שלישי 15:00-16:30 יום ראשון 14:00-16:00 פעולה קרמבואית- ביה"ס חינוך מיוחד, חורה. פעולת חונכים- אולם אלנור אסראא אלחואג´רה, 0527599379, israa1.alh@gmail.com
19 מחוז צפון חיפה שלישי 17:00-18:30 18:30-20:00 בי"ס בסמ"ת, מסדה 10, חיפה איתי קובץ 054-5433323 itay.kovacs1707@gmail.com אור חי orhay1997@gmail.com 050-3462556
20 מחוז צפון טבריה שני 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר הר נוף, רח מעלה קק אילי חסאן 0506562112 חן מלכה: 052-4340198 Chenmalcka89@gmail.com
21 מחוז רב תרבותי טירה רביעי 17:00-18:30  18:30-20:00 אשכול פייס טירה מוחמד כיט 0549549410 אמנה חאזקיה זמירו: 052-3896591 A_zmero@windowslive.com
22 מחוז שפלה יבנה שלישי 17:00-18:30 18:30-20:00 בית סולומון , הנרקיס 3, יבנה רז קשת, ‪054-9807017‬, razkeshet@gmail.com אריאל קונקול, 052-3753562, ariel120800@gmail.com
23 מחוז מרכז יהוד רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 מקיף יהוד, סמטת מבוא יהונתן 1 , יהוד ניצן מוזיקנסקי 054-800-5487 muzikali96@gmail.com
24 מחוז מרכז יפו שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 מרכז למנהיגות, יפו, נחל שורק 1 מיכל כהן 050-445-1103 michalcohen171@gmail.com יערה מוסטקי 052-344-7049, kuchipe1@gmail.com
25 מחוז צפון יקנעם 17:30-19:00 19:00-20:30 מיה גרידיש 0507712524 gridishmaya@gmail.com מיטל אליהו,052-2833807, meitaleli0123@walla.co.il
26 מחוז שפלה ירושלים שני 17:30-19:00 19:00-20:30 בה"ס יהודה הלוי הצפירה 3 ירושלים שחר שרוני, ‪054-7123300‬, shaharoni3310@gmail.com שיראל סופר 052-8778004 shirell2468@gmail.com
27 מחוז רב תרבותי ירכא שלישי 16:30-18:00 18:00-19:30 שלוחת מתנס ירכא לואי שואח -0507369426 ג´מילה סלאמה 054-3362774 Jameelh1985@gmail.com
28 מחוז שרון כוכב יאיר-צור יגאל רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 חטיבת הבינים ע"ש אילן רמון
29 מחוז שרון כפר סבא שלישי  17:30-19:00 19:00-20:30 חטיבת ביניים שרת, גלר זאב 29, כפר סבא רוני בד, roni_bud@walla.com, 0528070827 יובל וקנין 0509709591 Yuval9701@gmail.com
30 מחוז צפון כרמיאל שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 מיכל ברקן 054-6885637, michalba@psagot.ort.org.il
31 מחוז שרון לב השרון רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 קרית חינוך דרור- צומת דרור, נועה ויצמן, noawaizman@gmail.com , 0542525976
32 מחוז שפלה לוד שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 מתנ"ס אינשטיין 10 דניאלה טנקוביץ´, ‪058-4333328‬, daniel852001@gmail.com עינב בראונשטיין, 050-2332356, einav6909@gmail.com
33 מחוז רב תרבותי מג´ד אל-כרום שלישי 17:00-18:30 18:30-20:00 מתנ"ס מג´ד אל כרום ליליאן כלאילה 0502202752 Somya1979@gmail.com מריאנה כנען 0526279743 Mryana96@outlook.com
34 מחוז שפלה מודיעין שני 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר עירוני ג´, רא"ל מרדכי גור 12, מודיעין רועי שרון, ‪054-9106421‬, roeesharon00@gmail.com צופיה ניסנבוים 054-4580921 zofiya.ni@gmail.com
35 מחוז צפון מטה אשר ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 מתנ"ס מטה אשר (בכניסה לעברון) בר הראל 052-4281951 barrsaharh@gmail.com
36 מחוז שפלה מעלה אדומים רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 בי"ס אורט, דרך מדבר יהודה 13 מעלה אדומים רינת אלדד, ‪058-7799562‬, Rinat.eldad@gmail.com אדוה ליפשיץ, 054-7453155, advity317@gmail.com
37 מחוז צפון נהריה שני 17:30-19:00 19:00-20:30 האיריס 65, נהריה נועה שטיינר 0528419323 noashtainer@gmail.com
38 מחוז שפלה נס ציונה רביעי 17:30-19:00 יום ראשון, 19:00-20:30 מרכז קהילתי בית הנוער- שדרות אפרים קומרוב 21, נס ציונה שחף קרמר,‪050-9404543‬, shahaf.kremer.gm@gmail.com טובה ביבר, 054-6153505, TOVA.BIBER@gmail.com
39 מחוז צפון נצרת עילית שלישי 17:00-18:30  18:30-20:00 בי"ס עצמון, התבור 55 אורי מאירוביץ 050-8464861, orime1154@gmail.com דויד שהינאן 050-3322150, davidshinan@gmail.com
40 מחוז דרום נתיבות שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית הידידות, דרך העצמאות 116, נתיבות שקד הרוש, shaked1625@gmail.com , 054-6472249 ליאל אלעזר, 052-8860485, liells88892@gmail.com
41 מחוז שרון נתניה שני 17:30-19:00 19:00-20:30 מתנ"ס נאות שקד רח´ דר´ סטופ ליאן בלונדר, lian.blonder2@gmail.com ,0506655078
42 מחוז צפון עכו רביעי 17:00-18:30 18:30-20:00 מתנס בית היימן רח הרב הרצוג 14 עכו
43 מחוז שרון עמק חפר שני 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר קרית חינוך בן גוריון, מדרשת רופין מ.א עמק חפר ג´וי קשת, 054-4434718 joykes@gmail.com‏
44 מחוז רב תרבותי ערערה בנגב רביעי 16:00-17:30 17:30-19:00 מתנ"ס ערערה ויסאם אבו גויעד 0506403404 Dolfman750@gmail.com נסרין אלנמס 053-3356679 nisreenems1990@gmail.com
45 מחוז שרון פתח תקוה שני 17:30-19:00  19:00-20:30 בי"ס נווה עוז, לוי אשכול 2 יובל יחזקאל- 0546889281 uvali.5555@gmail.com שיר זהבי 0544216634 Shirzlead@gmail.com
46 מחוז צפון צפת רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית הספר הרב תחומי על שם ´מנחם בגין´, דרך זבוטינסקי לידור מוטעי 052-7456089 lidor9901@gmail.com הדר ביתן 052-5815326 sursur1999@gmail.com
47 מחוז דרום קריית מלאכי רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 בי"ס נצח ישראל, רחוב הגושן 1, ק. מלאכי רותם פרידמן, 053-3309471 שיזף קדר, 050-2945355, sheuzaphkadar@gmail.com
48 מחוז מרכז קרית אונו שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר אביגדור ורשה, נחל גמלא 10, קרית אונו ליעד חסון 052-6514033, hasson1225@gmail.com מאיה לוי 054-5423947 mayalevy1208@gmail.com
49 מחוז שפלה קרית גת שלישי  17:30-19:00 19:00-20:30 ביה"ס שלון קרית גת נועה הדרי, ‪054-7437141‬, noaraz3730@gmail.com עמית בן אהרון 050-2889498 amitkrembo@gmail.com‏
50 מחוז צפון קרית חיים שני 17:30-19:00 19:00-20:30 תיכון קרית חיים, הגדוד העברי 50 ים רפפורט 0548194211 yumrapaport@gmail.com מיטל אליהו,052-2833807, meitaleli0123@walla.co.il
51 מחוז צפון קרית שמונה שני 17:00-18:30 18:30-20:00 בית ונקובר, מתנ"ס תומר אלימלך 054-2997220 tomereke12@gmail.com
52 מחוז שרון ראש העין רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 רח´ הרב שלום שבזי 180 גל פינצי כץ 0528661119 gal150701@gmail.com שיר זהבי 0544216634 Shirzlead@gmail.com
53 מחוז שפלה ראשון לציון מזרח שלישי 17:30-19:00 19:00-20:30 בה"ס רביבים מקיף ז ראשלצ מריאנה מיסוצ´נקו, ‪054-2238118‬, m.marianna1104@gmail.com יהונתן כבירי, 050-2122242, Jonathankrembo@gmail.com
54 מחוז שפלה ראשון לציון מערב שני 17:30-19:00 19:00-20:30 מקיף ט, התזמורת 17 ראשון לציון שירה פסטרנק, 0‪52-7393222‬, shirapaster@gmail.com יהונתן כבירי, 050-2122242, Jonathankrembo@gmail.com
55 מחוז רב תרבותי רהט שלישי 16:00-17:30 17:30-19:00 מתנס רהט אחמד אלהוזיל -0533379408
56 מחוז שפלה רחובות יום שני 17:30-19:00 19:00-20:30 בבית ספר "לוטם" רחוב גד פיינשטיין סופי שירייב, ‪052-8837750‬, sofiashiraev@gmail.com מעיין יעקב, 052-5327233, MAAYANJACOB1@gmail.com
57 מחוז שפלה רמלה רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 מרכז קהילתי גולני, רמלה גבריאל דביר, ‪054-5557706‬, gavrield1515@gmail.com ג´ולי סטיבי, 052-6134764, juliestevie96@gmail.com
58 מחוז מרכז רמת גן צפון רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית הצנחן, רוקח 121 רמת גן  נוי קצב 0548120087, noykatzav@gmail.com קסם שלו 054-437-1677 kesemsh@gmail.com
59 מחוז שרון רמת השרון רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 אשכול פיס ברחוב העבודה רמת השרון מעיין ריטוב 0502335513 mritov1@gmail.com לוטם פז, 054-8082730 Lotem1paz@gmail.com
60 מחוז מרכז רמת-גן דרום רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר קורצאק, גדעון 26, רמת גן נופר ברוך 0525877167, nofarb200@gmail.com ניצן מוזיקנסקי 054-800-5487 muzikali96@gmail.com
61 מחוז שרון רעננה שני 17:30-19:00 19:00-20:30 חטיבת ביניים אלון רח´ החייל 46 רעננה יעל רדוש 0525521076 yael.rados1@gmail.com שיר מיקנר, 054-806-8368
62 מחוז דרום שדרות ראשון 17:30-19:00 19:00-20:30 בי"ס שקמים-מעוז; רח´ יהשע בן-נון 3, שדרות
63 מחוז רב תרבותי שפרעם רביעי 16:30-18:00 18:00-19:30 רחוב תופיק זיאד , רשת המתנסים שפרעם עביר נימר -0547045976 אסמאא אבו אלערדאת - 0549535347 -anta_mne@hotmail.com
64 מחוז רב תרבותי תל שבע רביעי 15:30-17:00 17:00-18:30 קרייה חינוכית תל שבע מחמד אבו רקיק- 050-4533969 mhmd.925993@gmail.com נוהא אבו רקיק 054-7496476 Noah.ar.92@hotmail.com
65 מחוז מרכז תל-אביב   דרום שני 17:30-19:00 19:00-20:30 תיכון עירוני ט, טשרנא 7, תל אביב אביב אזולאי 052-366-4709, avaz952000@gnail.com
66 מחוז מרכז תל-אביב   צפון רביעי 17:30-19:00 19:00-20:30 בית ספר יסודי רמת אביב ג´, רחוב פינשטיין מאיר 93, תא נואי פנחס 054-773-3640, noee26pinkas@gmail.com תהילה שולב 052-7433022, tehilush140@gmail.com


מנהל תפעול ורכשדוד קאופמן052-7977850 david@krembo.org.il
מנהלת מחלקת הדרכההדס שטנגר054-2175735 Hadass@krembo.org.il
מנהלת מחלקת פיתוח ופעילות ארציתסתיו ויץ054-2542692 stav@krembo.org.il
מנהל תחום שנת שירות והגשמהדניאל אופק052-3990311 daniel@krembo.org.il
מנהלת פעילות ארציתעדי אלאלוף052-3418444 adia@krembo.org.il
מנהל מחוז צפון אייל גולדמן054-5921252  eyalg@krembo.org.il
רכזת שילוב מחוז צפוןעדי מילר052-4314172 adim@krembo.org.il
מנהלת מחוז שרון קארין כהן054-2322622 karine@krembo.org.il
רכזת שילוב מחוז שרוןעדי אלוני052-6454225 adi.aloni@krembo.org.il
מנהל מחוז מרכזעידו ברנע054-5400617 ido@krembo.org.il   
רכזת שילוב מחוז מרכזאור וינרייך050-2440460 or@krembo.org.il
 רכז עירוני תל אביב- יפו חוליאן קרסנבלט 050-7420989 julian.krembo@gmail.com
מנהלת מחוז שפלהתום פורטוגלי050-5874671 tom@krembo.org.il
רכזת שילוב מחוז שפלהשקד בן משה052-5672952 shaked@krembo.org.il
מנהל מחוז החברה הערביתמוסטפא גדיר058-4040595 mostfagh@krembo.org.il
רכזת שילוב מחוז החברה הערביתמג´דולין אבו חוף050-3068330 majdoleen@krembo.org.il
מנהל מחוז דרום אופיר נפתלי054-6868342 ofir@krembo.org.il
רכזת שילוב מחוז דרוםשרה פארן058-6518562 saraf@krembo.org.il
בניית אתרים Blacknet.co.il